InJan Brolija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

InJan Brolija

Age Of Conan - Lithuanian guild
 
rodiklisIeškotiLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Del istojimo i brolija

Go down 
2 posters
AutoriusPranešimas
Simas




Pranešimų skaičius : 1
Join date : 2008-05-19
Age : 34
Miestas : Tytuvenai/Kelme

Del istojimo i brolija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Del istojimo i brolija   Del istojimo i brolija Icon_minitimeSk. 06 08, 2008 12:39 pm

Sveiki taigi nusprendziau ismeginti AOC nes girdejau dauguma gandu kad bus kietas zaidimas, ir tuom nenusivyliau iki siol buvau piratas (zaisdavau piratiniuose serveriuose) bet zinoma kalnai kalneliai bugu ir viskokiu kitokiu nesamoniu, tuomet nusprendziau kad man reikia ko nors naujo ir neisbandyto...

Online experience: Savo kelione i mmorpg pasauli pradejau nuo "Mu Online"- klvailokas bet kartu ir linksmas zaidimas. Sekantis buvo visu gerai zinomas "Lineage II"- grazi grafika, ginklai, sarvai ir ivairus musiai pve ir pvp pritrauke gana ilgam laikui 2-3 metam. Po Lineage II buvau pamegines "Silkroad" "Cabal" bet abu neuzkabino ir galu gale atejo metas WOW- jis buvo geriausias is visu pakerejo savo paprastumu, bet kartu ir tobulai susuktu gameplay neveltui ji zaidzia 10milionu, na zinoma as viso groziu niekada nepatyriau zaisdamas ten ir nepatirsiu nes kaip jau minejau buvau piratas na o piratiniai serveriai tai jau zinote patys... Taigi jei ne AOC buciau ejes zaisti WOW i globala.

Na ir daugiau nezinau ka cia galeciau pridurti na galbut tai kad esu aktyvus zaidejas, klausau nurodymu ir stengiuos giuldo labui!
Na o visa kita manau INGAME! Very Happy

Nickas Zaidime: Platzengys
Atgal į viršų Go down
furuja
Svečias




Del istojimo i brolija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Priimkit i klana   Del istojimo i brolija Icon_minitimeTr. 07 09, 2008 7:52 pm

Labas ash raimis.Man 33 metai.Esu loshes L2 globale taciau 3 metai to pacio geimo jau per daug.Noreciau istot i jusu klana nes 1 shem ziaurem AOC pasauli neishgyvent Smile.Tikiuosi rasim bendra kalba.Mano nick in game Furija,profesija barbaras.
Atgal į viršų Go down
Gielka
Admin
Gielka


Pranešimų skaičius : 166
Join date : 2007-11-10
Age : 44
Miestas : Kaunas

Del istojimo i brolija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Del istojimo i brolija   Del istojimo i brolija Icon_minitimeKv. 07 10, 2008 1:25 pm

Gerbiami sveciai, atsiprasome del kilusiu nesusipratimu, taciau kaip jau yra skelbta siame forume - mes cia "nebegyvename".
Musu naujus namus galite rasti siuo adresu:
http://injan.ageofconan.lt

Laukiam.
Atgal į viršų Go down
https://injan.forumlt.com
Sponsored content





Del istojimo i brolija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Del istojimo i brolija   Del istojimo i brolija Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Del istojimo i brolija
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Busimi InJan nariai.
» Apie InJan Brolija
» DEMESIO: InJan Brolija persikele i NAUJA SVETAINE

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
InJan Brolija :: InJan Brolijos nariai-
Pereiti į: